ОДНОДЕННІ ПОДОРОЖІ

Одноденні подорожі по околицях міста Суми дозволять вам побачити багато цікавого і незвичайного. Кожна поїздка по Сумщині займає один день і може здійснюватися на автомобілі, рейсовими автобусами або приміськими поїздами.

Розклад приміських автобусів по автостанції міста Суми можна побачити тут, а забронювати білети тут.

Одноденні подорожі

  • місто Суми — місто Миропілля — село Могриця — місто Суми
  • місто Суми — місто Тростянець — Тростянецький дендропарк — місто Суми
  • місто Суми — місто Путивль — монастирі — Спадщанський ліс — місто Суми
  • місто Суми — місто Глухів — місто Суми

Описи та карти одноденних подорожей

Місто Суми — місто Миропілля — село Могриця

Відстань від Сум до Миропілля становить 40 кілометрів, а між Миропіллям і Могрицею — 10 кілометрів. У Миропіллі ви зможете оглянути ленд-арт парк «Простір прикордоння». У селі Могриця знаходиться крейдяний кар’єр і гряда пагорбів, відома як «Сумська Швейцарія». Місцевість навколо «Сумської Швейцарії» ідеальна для відпочинку на природі (купання в річці Псел і пікніків).

Фотографії з подорожі

Карта маршруту


Подивитися маршрут Суми-Миропілля-Могриця на більшій карті

Приміські автобуси

З Сум до Миропілля або Могриці можна дістатися приміськими автобусами від автовокзалу. Подивитися розклад автобусів на Могрицю можна тут, а на Миропілля тут.

Місто Суми — місто Тростянець — Тростянецький дендропарк

Відстань від Сум до міста Тростянець 60 кілометрів. Тростянець — це невелике і затишне містечко де ви зможете оглянути садибу князя Голіцина з театром «Круглий двір», декілька старовинних церков, «Алею Закоханих» і дендропарк в урочищі Нескучне з 400-річним дубом і старовинним гротом. Опис пам’яток і враження гостей Тростянця можна прочитати туть.

Фотографії з подорожі

Карта маршруту


Подивитися маршрут Суми-Тростянець на більшій карті

Приміські поїзди і автобуси

З Сум до Тростянця (станція Смородине) можна дістатися приміськими поїздами (час відправлення і прибуття) 7:20-8:40, 8:15-9:59 і 10:08-11:15. Подивитися розклад автобусів до Тростянця можна тут.

Місто Суми — місто Путивль — монастирі — Спадщанський ліс

Путивль — стародавнє місто в Сумській області, яке було свідком багатьох подій які змінили хід історії, в якому народилися і сформувалися як особистість багато героїчних людей, який згадується у «Слові о полку Ігоревім», звідки плач Ярославни немов птах розлітався по Київській Русі. Відстань від Сум до Путивля 100 кілометрів. Серед архітектурних пам’ятників міста найбільш помітними є Молчанський і Софронієвський монастирі, Преображенський собор, церква Миколи Козацького, Городок — укріплений центр стародавнього міста і Спадщанський ліс — колиска партизанського руху в 1941-1943 роках. Опис пам’яток Путивля можна прочитати тут.

Місто Суми — місто Глухів

Глухів — приємне, чисте, зелене містечко в Сумській області, із затишними вуличками і безліччю пам’яток. Відстань від Сум до Глухова 140 кілометрів. У Глухові ви зможете оглянути Трьох-Анастасіївський кафедральний собор, старовинну кам’яну церкву, незвичайну водонапірну вежу і яблуню–кущ, яка потрапила в число «Семи природних див України». Опис пам’яток і враження гостей Глухова можна прочитати тут.

Панорама міста