Путівник

У вересні 2013 р. відбулася презентація путівника «Суми. Запрошуємо до знайомства». Путівник був виданий «Агенцією промоції «Суми» разом з адміністрацією міста Суми та сумською обласною суспільною організацією «Рідний край»..

Путувник по місту Суми, УкраїнаЗавантажити путівник в форматі PDF (33 Mb)

Путівник адресований всім, хто хоче дізнатися більше про самобутність міста, його історію та культуру, пам’ятки архітектури, шедеври мистецтва, археологічні знахідки, легенди і життя сучасних Сум.

Пропоноване видання містить дев’ять детально опрацьованих пішохідних маршрутів, які охоплюють найбільш яскраві пам’ятки. Це допоможе з задоволенням пройтися по старих вулицях, познайомитися з історичними об’єктами міста, відчути незвичайний смак слобожанської кухні, відвідати музеї, театри, філармонію славного полкового, гусарського, повітового, обласного і завжди затишного міста Суми.

Зміст путівника – 160 повнокольорових сторінок, сформованих з більше ніж 250 фотографій та ілюстрацій, науково-популярного тексту українською та англійською мовами, загальної карти і докладних маршрутних карт-схем районів міста.

Об’єм путівника – 160 повно кольорових сторінок, інформація викладена двома мовами: українською та англійською.

Панорама міста